s4

 

Dzwoń: 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354)
Mówimy po polsku.
Bezpłatna konsultacja!

30.05.23
Czy spadłeś z dużej wysokości i doznałeś obrażeń pracując na budowie w Nowym Jorku?
Projekty budowlane wymagają od pracowników wykonywania prac na wysokości przy użyciu drabin, rusztowań, wind, podnośników, pokryć dachowych i innych konstrukcji, które umieszczają ich nad ziemią. Praca na wysokości naraża pracowników na ryzyko upadku i wynikających z niego urazów, które mają długotrwałe konsekwencje fizyczne i finansowe. więcej»

KONTAKT


Prawo i Ty

HomePrawo i Ty › Wypadek samochodowy w Nowym Jorku. Bezpłatna konsultacja!

Wypadek samochodowy w Nowym Jorku. Bezpłatna konsultacja!

03.01.2023

W Nowym Jorku każdego dnia dochodzi do setek wypadków z udziałem samochodów i ciężarówek. Jeśli ty lub ktoś, kogo znasz, zostanie ranny w wypadku samochodowym, życie może nagle stać się znacznie trudniejsze. Jeśli odniosłeś poważne obrażenia, możesz potrzebować kosztownej opieki medycznej i leczenia. Jeśli nie jesteś w stanie pracować z powodu odniesionych obrażeń, Ty i Twoja rodzina możecie nie być w stanie opłacić niezbędnych wydatków medycznych i miesięcznych rachunków.

Zadzwoń pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354) już dziś, aby umówić się na bezpłatną konsultację z adwokatem mówiącym po polsku Mariuszem Śniarowskim z kancelarii prawniczej wysoko ocenianej przez "Best Law Firms". Nasi prawnicy zajmujący się wypadkami samochodowymi w Nowym Jorku są tutaj, aby pomóc Ci w tym trudnym czasie.

Od 1983 roku The Perecman Firm, P.L.L.C. skutecznie reprezentuje ofiary wypadków samochodowych. Nasi nowojorscy prawnicy od wypadków odzyskali ponad 500,000,000 dolarów w ramach ugód i wyroków. Ciężko pracujemy, aby ustalić przyczynę każdego wypadku samochodowego. Po znalezieniu wszystkich stron odpowiedzialnych, agresywnie dążymy do korzystnych rezultatów dla naszych klientów.

Rodzaje wypadków, którymi się zajmujemy

W Nowym Jorku prawo dotyczące wypadków samochodowych umożliwia ofiarom pokrycie kosztów leczenia, rekompensatą za czas nieobecności w pracy i inne przypadkowe wydatki, niezależnie od tego, kto ponosi winę. Oprócz tego jeżeli inna osoba ponosi odpowiedzialność za wypadek, poszkodowany może również wnosić roszczenie z tytułu bólu, cierpienia lub niepełnosprawności w formie odszkodowania od ubezpieczenia sprawcy wypadku.

Reprezentujemy osoby, które doznały obrażeń w skutek:

 • Wypadki samochodowe
 • Wypadki motocyklowe
 • Wypadki ciężarówek, ciągników siodłowych i półciężarówek
 • Wypadki pieszych i rowerzystów
 • Wypadki autobusowe, MTA i metro
 • Wypadki rowerowe
 • Śmierć zawiniona
 • Wypadki lotnicze

Nasi prawnicy mają doświadczenie w obronie ofiar wypadków, które doznały złamań kości, urazów głowy, paraliżu i innych katastrofalnych obrażeń. Bez względu na powagę obrażeń i powagę sprawy, jesteśmy gotowi pomóc.

Co robimy dla klientów:

 • Zidentyfikujemy strony odpowiedzialne, w tym właścicieli i kierowców wszystkich pojazdów
 • Zbadamy i sfotografujemy miejsce wypadku
 • Korzystamy z zaawansowanych technologicznie ekspertów od rekonstrukcji wypadków i animacji wideo
 • Składamy i obsługujemy roszczenia bez winy, aby pokryć aktualne wynagrodzenie i płatności medyczne
 • Otrzymujemy dokumenty medyczne i opinie ekspertów medycznych
 • Zajmujemy się wszystkimi aspektami złożonego procesu sądowego, w tym zeznaniami
 • Zakładamy proces, mediacje i apelacje, jeśli to konieczne
 • Informujemy klienta o postępie sprawy

Pozwól nam pomóc otrzymać odszkodowanie, na które zasługujesz

Jeśli uczestniczyłeś w poważnym wypadku samochodowym, ciężarowym lub innym pojazdem silnikowym w Nowym Jorku, skontaktuj się z The Perecman Firm, P.L.L.C. aby dowiedzieć się więcej o swoich prawach do odszkodowania. Kiedy przychodzisz do nas, nasz zespół może zacząć od dokładnego przeglądu polis ubezpieczeniowych, rekonstrukcji wypadku, jeśli to możliwe, oraz udzielenia uczciwej porady prawnej i wglądu w dostępne opcje. Nasi prawnicy z Nowego Jorku zajmujący się wypadkami samochodowymi znajdują się na Manhattanie i reprezentują klientów w Bronksie, Brooklynie, Queens, Staten Island, Long Island i Westchester.

Zadzwoń pod numer 1-888-WYPADKI (1-888-997-2354) już dziś, aby uzyskać BEZPŁATNĄ konsultację z polskim adwokatem Mariuszem Śniarowskim. Nasi prawnicy zajmujący się wypadkami samochodowymi w Nowym Jorku są tutaj, aby pomóc Ci w tym trudnym czasie.
Nasze wygrane

Ponad $500,000,000 w werdyktach i ugodach!
Poświęcimy Twojej sprawie czas, zaangażowanie i środki aby uzyskać możliwie największą ugodę.

Upadek z niezabezpieczonej drabiny
Upadek z drabiny przymocowanej do ciężarówki
Wypadek z udziałem ciężarówki
Wypadek samochodowy